ווצאפ מוביל ווצאפ

חברת אוהלי אברהם מציעה עבורכם אוהל אבלים להשכרה המתאימים לכל עונות השנה. המבחר הרב של האוהלים לצד הגדלים השונים, יאפשרו לכם לשבת שבעה ולארח מנחמים בצורה פרקטית ונוחה לאורך כל ימי השבעה. כיום, אנשים רבים מעדיפים מטעמי נוחות להשכיר אוהלי אבלים לצורך ישיבת שבעה מסיבות שונות כגון – חוסר מקום לארח את המנחמים בבית, שמירה על פרטיות, הצורך בקבלת מרחב ולאפשר למשפחה הקרובה להיות בחלל אחד מרווח.

לחצו כאן ואנחנו בדרך אליכם!

את האוהל תוכלו להציב בכל מקום אפשרי, אם זה בחצר הבית, בחניון, בחצר בית הכנסת ובכל מקום רצוי. צוות החברה יגיע למקום וירכיב עבורכם את האוהל בצורה מקצועית ובטיחותית, כך שנותר לכם לבחור את הגודל הרצוי ולשבת שבעה בנוחות. כמו כן, צוות עובדי החברה יוכלו להמליץ לכם היכן להרכיב את האוהל לקבלת מיקום אטרקטיבי מבחינת מזג האוויר.

סוכות אבלים לכל עונות השנה

אוהל אבלים או בשמו המוכר סוכת אבלים, מתאים לכל עונות השנה, בחורף האוהל מגן על היושבים בו מפני חדירת גשמים ורוחות ובקיץ האוהל מגן על היושבים בו מפני קרני השמש, כך שבין היתר הוא משמש כפתרון הצללה נהדר. מעבר לכך, את האוהל ניתן למזג בקיץ על ידי מזגנים המוצבים מחוץ לאוהל ומזרימים אוויר צלול וקר לתוכו על ידי שרוולי אוויר. בחורף הקר, ניתן לחמם את האוהל על ידי פטריות חימו – כך שתוכלו לשבת באוהל בנוחות רבה ללא חשש מפגעי מזג האוויר.

חברת אוהלי אברהם מחזיקה ברשותה מספר רב של אוהלים בגדלים שונים על מנת שתוכלו למצוא את האוהל המתאים ביותר עבורכם מבחינת מקום, כמות אורחים הצפויים להגיע ובכלל אוהל המותאם עבורכם באופן אישי.

חברתנו בנתה עבורכם מספר חבילות של השכרת סוכות אבלים, השכרת אוהל אבלים במגוון גדלים, לכם ניתר רק לבחור.

 

 לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון: 054-4227226 או בטופס צור קשר

 

 

לחצו כאן ובחרו את החבילה המוזלת המתאימה לכם.