ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

אוהלי אבלים – הפתרון המתאים ביותר!

אוהלי אבליםמי שכבר חווה שבעה בחייו מבין כמה זה יכול להיות לא נוח. יש כמובן את העצב והקושי בפטירה של אדם קרוב ולא פעם השבעה היא גם סופה של תקופה קשה ומתישה, אבל מעבר לכך, יש את העניין הטכני שהוא בכלל לא פשוט – קבלה של זרם בלתי פוסק של מנחמים, הצורך שיהיה מרווח לכולם, שזה יהיה חלל נקי ומסודר כמו גם שאר הבית בו מתקיימת השבעה, ובאופן כללי אלו ימים לא פשוטים בכל פן שהוא. כשעושים שימוש בפתרון שמעביר את השבעה למקום אחר הכול הרבה יותר פשוט, פתרון כמו אוהלי אבלים שהופך את השבעה לקצת יותר קלה.

אוהלי אבלים – יתרונות

הנה כמה יתרונות של אוהלי אבלים אבל לפני כן כדאי להבין מהם בכלל. אוהל אבלים הוא אוהל שיכול להגיע בגדלים שונים, אוהל חזק ועמיד שיכול להיות בשימוש בכל מזג אויר. זהו אוהל שיכול לשמש גם לאירועים אחרים כמו יום הולדת, בר מצווה, חתונה או אירוע עסקי כלשהוא ואפשר לאבזר אותו בשולחנות וכיסאות, כלים, מזגן או חימום ניידים ובכל דבר אחר. 

היתרונות שלו הוא שהוא מוקם במהירות, שהוא יכול להגיע בגדלים שונים בהתאם לצורך, שהוא עמיד כפי שציינו בכל מזג אויר ובכל מה שנוגע לשבעה, שהוא מאפשר מקום מרווח למנחמים וליושבים שבעה כמו גם לא דורש קבלה של המנחמים בתוך בית האבלים על כל מה שמשתמע מכך. 

לשכור את הטוב ביותר

אם אתם צריכים אוהלי אבלים אתם צריכים לפנות לחברה איכותית, כזו שתספק לכם אותם במהירות כדי שהם יעמדו מיד לאחר ההלוויה. חברה כזו כמו חברת "אוהלי אברהם" צריכה להיות חברה עם ניסיון בתחום, חברה שמספקת שירותים כבר שנים רבות ויודעת לתת את המענה הדרוש באיכות גבוהה.

האוהלים צריכים להיות בגודל המתאים והחברה צריכה לספק אביזרים נוספים בהתאם לצורך כך שהכול יוזמן מאותו המקום והאבלים או מי שדואג להכול לא יצטרכו להתעסק עם יותר מידי נותני שירות. עם אוהל אבלים השבעה יכולה לעבור בצורה הרבה פחות קשה ומורכבת ממה שהיא בכל מקרה. 

אוהלי אבלים – הפתרון האולטימטיבי לשבעה

מי שישב שבעה יודע עד כמה זה שבוע מאתגר. גם ככה מצב הרוח שפוף אחרי פטירה של אדם קרוב או בן משפחה, ויחד עם זה צריך לקבל מנחמים ולפעמים בכמויות גדולות. יש משפחות מרובות ילדים או כאלו שיש להן מנחמים רבים, ואלו שיושבים שבעה לא מפסיקים "לעבוד" בזה. מעבר לכך, גם חדרי הבית מגוייסים לטובת המשימה מה שיוצר לא מעט בלאגן ולא מעט כאב ראש למי שמתגורר בבית כי צריך לשמור עליו במצב תקין כשמקבלים אנשים, צריך לוודא שהוא נקי וכמובן שאי אפשר לנוח. איך אפשר בכל זאת לוותר על גיוס הבית לטובת המשימה? אוהלי אבלים כמובן.

אוהלי אבלים לישיבת שבעה משותפת

כשיושבים שבעה, לא פעם בני המשפחה צריכים לשבת כל אחד בחלל אחר. הבית הרי מוגבל בגודלו ולכל חדר יש את השטח שלו, ולכן כשיש כמה אבלים הם צריכים לפעמים לשבת בנפרד ולקבל כל אחד את המנחמים שלו. אבל מה קורה כשיש מנחמים שבאים לנחם יותר מאבל אחד? הם צריכים לעבור חדר אחר חדר כדי לנחם את כולם. אוהלי אבלים באים לפתור בין השאר את הבעיה הזו. הם מאפשרים לכל האבלים להיות בחלל אחד, הם מאפשרים לנחם את כולם ביחד והכל כשיש מקום לכולם. זה פתרון פרקטי ונוח והוא מאפשר לניחות האבלים להיות הרבה יותר פשוט.

תורידו את כאב הראש הזה מעצמכם.

אם אתם מארגנים שבעה עבור קרובי משפחה או חברים או אם אתם בעצמכם האבלים, אתם לא צריכים להתעסק עם מציאת פתרון למקום בו אפשר יהיה לנחם. חברת "אוהלי אברהם" מציעה לכם אוהלי אבלים בגדלים שונים שמתאימים לכמויות משתנות של מנחמים, אוהלים אטומים שמתאימים לכל מזג אויר. 

ההקמה של האוהלים הללו היא מהירה והחברה מספקת גם פתרונות לכל מה שמסביב מה שאומר כסאות, שולחנות, מזגנים שמתאימים לאוהלים הללו לקיץ, פטריות חימום ומה לא... כל מה שצריך בשביל לעבור את השבעה כמה שיותר בנוחות וכל מה שצריך כדי שהמנחמים יוכלו לנחם ללא כל בעיה.