ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

אוהל אבלים להשכרה

אוהל אבלים להשכרהכאשר מתמודדים עם אובדן של אדם יקר, הרגשות סוערים והחיים עוברים להילוך אחר – קבלה, השלמה ואבלות. את שבעת הימים הראשונים יש לציין באופן הנהוג. אלו שבעה ימים של אבלות וקבלת תנחומים על הפטירה. כמו כן מרבים בימים אלו לשבח את הנפטר ולהזכיר את המעלות שהוא הצטיין בהם. אבל איפה עושים את כל זה? איפה מתאים לקבל אבלים? איפה ניתן לשבת יחד כל המתאבלים גם יחד? אוהל אבלים זה המענה.

להשכיר, להקים ולהשתמש

במקרים רבים התשובה היא אוהל אבלים. האוהל הזה יכול להתאים למגוון מצבים, ולהציע את הפתרון הטוב ביותר לפי הנתונים והצורך. מדובר על אוהל שהוא יביל ומתקפל, וניתן לשנע אותו לכל מקום בו יש מספיק מקום להקים אותו. את האוהל הזה אין צורך לרכוש ולכן גם לא מדובר על השקעה גדולה מידי. מה שצריך זה לפנות אל חברה שמציעה אוהלי אבלים להשכרה. החברה הזו לרוב מחזיקה ברשותה הרבה אוהלים בגדלים שונים, והיא מתאימה לכל פונה ולכל לקוח את האוהל המתאים לו. וזאת בהתחשב בכל הנתונים שהוא יציין.

מה כולל השירות של השכרת אוהל אבלים?

יש למצוא מגוון חברות, ולכל חברה מענה שונה. כמובן שתוכלו לפרט על הצורך ועל מה שאתם מעוניינים לקבל מהחברה כדי להבטיח את שביעות הרצון ואת התאמת השירות. לרוב יהיה צורך להתחיל בבדיקת השטח הקיים תוך התייחסות לגודל האוהל הנדרש. פרמטר זה יימדד לפי מספר האבלים ולפי כמות המנחמים שצפויים להגיע למקום. לגבי השירות של הובלה והרכבה חשוב לברר גם כן, על מנת להיות בטוחים כי אתם עומדים לקבל מענה מושלם שיפתור לכם את כל השאלות שעלולות לצוץ לכם עד לרגע בו יעמוד האוהל ביציבות על מקומו.

הגעתם למקום הנכון והמומלץ!

הגעתם בדיוק למקום הנכון בתחום השכרת אוהל אבלים. אוהלי אברהם הינה חברה פעילה וותיקה בענף. במחסני החברה אוהלים מסוגים שונים ובשלל גדלים. לנו צוות מקצועי ומנוסה שיודע לפתור לכל לקוח את הצורך הנוכחי שצורה יעילה ומדויקת. כדי שימי השעה יחלפו בצורה נוחה ומכבדת.