ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

אוהל לאירועים לכל מטרה

אוהל לאירועיםאירועים רבים מתקיימים כל יום בכל רחבי הארץ. ישנם אירועים של שמחה גדולה, כמו חתונות, בר ובת מצוות, בריתות, חינות, התכנסויות משפחתיות שונות ועוד. כמובן, שישנם גם חלילה אירועים עצובים, כמו לוויות, שבעה, אזכרות וכד'. אירועים אלה, מלבד אירועים הנחשבים גדולים יותר כמו חתונות או בר מצוות, מתקיימים לרוב במקומות קטנים וחלקם אף בבית. לצורך כך, הומצאו פתרונות שונים המאפשרים לארח מספר גדול של אנשים בבית ובראשם אוהל לאירועים. אנו מציעים לכם פתרון נהדר של אוהל לאירועים לכל מטרה, שיענה על כל הצרכים המתבקשים לאירוח מושלם אצלכם בבית.

אוהל לאירועים בבית ובחצר

כדי לארח אירועים אצלכם בבית, נדרש פעמים רבות תגבור של ציוד ומקום לאירוח. אם ברשותכם בית פרטי ניתן להקים אוהל לאירועים בחצר הבית ואם אתם דיירים בבניין משותף, ניתן למקם את האוהל בחצר הבניין המשותף. לצורך שימוש באוהל לאירועים נדרש מכם מעט מאוד, בעצם למעט מקום להצבת האוהל אין צורך שתדאגו לדבר מפני שאנו מצוידים בכל מה שצריך לקיום האירוע. באופן הזה, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם משום שאנו ערוכים לסייע לכם בעזרת אוהל לאירועים לכל מטרה.

אוהל לאירועים כולל כל הציוד הנדרש

האוהלים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, מכיוון שהם עשויים מברזל מגלוון וכיסוי PVC  עמיד וחזק. האוהלים, שמגיעים בגדלים שונים בהתאם לדרישת הלקוח, אטומים מפני פגעי מזג האוויר כמו רוח, גשם וגם חום כבד. האוהלים ממוזגים בקיץ על ידי מזגנים או מצננים ניידים ובחורף הם מחוממים על ידי פטריות חימום ייעודיות. לצורך תפעול האוהל לאירועים אנו מספקים גנרטור וחיבורים לחשמל, כך שאין לכם מה לדאוג. במידת הצורך, נדאג לכם גם למייחמים ופלטות שבת, כלי הגשה, צלחות וסכו"ם עבור המזון וכן שולחנות, כסאות ומזרונים ואף ערכת בידורית המשמשת כדי לדבר אל הקהל המתכנס באוהל.

אוהל לאירועים לכל מטרה - תמיד לרשותכם

אוהל לאירועים נותן מענה לכל הנדרש לקיום אירועים מסוגים שונים בכל מקום, כולל בבית שלכם או סמוך לו. אנו באוהלי אברהם – הפקת אירועים, החברה המובילה בארץ לציוד לאירועים נדאג לספק לכם אוהל לאירועים לכל מטרה, אחרי שנתאים לכם את האוהל המדויק ביותר עבורכם וכן את כל הציוד הנדרש לאירוע מוצלח ובראש שקט.