ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

אוהל להשכרה במרכז

אוהל להשכרה במרכזיש לא מעט מקרים בהם אנחנו צריכים להקים אוהל. זה יכול להיות כדי לקיים פעילות כלשהי במרחב הפתוח, כדי לערוך אירוע, להוסיף שטח למתחם מכירות ועוד כהנה וכהנה. אבל כאן אנחנו צריכים לשים לב כי השירות שנזמין צריך להיות מושלם – כלומר, הוא חייב לענות על כל נקודה ונקודה של הצורך מולו אנחנו ניצבים. את זה גם החברות שמספקות את המענה יודעות. ולכן הן מציעות שירותי אוהל להשכרה מותאמים ללקוחות ולצרכים שלהם.

המוצר עצמו והאפשרויות המוצעות

הנקודה הראשונה שצריך להתייחס אליה היא המוצר שאנחנו שוכרים בעצמו. דרוש לנו אוהל להשכרה – איזה סוג אוהל? מהו הגודל הנחוץ לנו? כמה מקומות הוא יכול להכיל? מה נדרש כדי להרכיב אותו בשטח? איך הנראות שלו, מבפנים ומבחוץ? כל השאלות הללו צריכות מענה מול החברה שמשכירה אוהלים.

השירות וכל הנלווה

בתחום של אוהל להשכרה יש הרבה מקום ומשמעות לשירות שמקבלים. שכן מדובר על מוצר גדול ומסורבל, כזה שאנחנו צריכים לקבל אותו אלינו באמצעות שירות הובלה מטעם החברה. ועוד – גם ההרכבה אינה קלה כלל וכלל. הווי אומר שגם תפקיד זה צריך להיות מוטל על הצוות של חברת ההשכרה. נברר בצורה ברורה ויסודית לגבי הנושאים הללו ונוודא כי החברה מסוגלת לפתור לנו צורך ולהוביל אותנו לנקודה בה האוהל ניצב במקומו, מסודר ומרוהט – מוכן לשימוש.

אז כמה יעלה לנו השירות?

נברר כמובן גם על המחיר. בכל חברה נוכל לשמוע אופציות שונות וחבילות מגוונות. שירות שכולל הובלה והרכבה, ושירות שמאפשר לעשות את הפעולות הללו באופן עצמי. שירות של הרכבה שכולל את הפירוק או שלא. וכן הלאה. נקבל הצעת מחיר מותאמת לצורך שלנו בשלב זה, כך נוכל להחליט הלאה מה נכון ומה מתאים.

החברה המובילה שתפתור לכם כל צורך

הכירו את אוהלי אברהם – חברה להשכרת ציוד לאירועים ולכל מטרה. בין היתר ניתן למצוא אצלנו מענה לצורך אוהל להשכרה. במחסננו מגוון אוהלים בגדלים שונים, והצוות שלנו ערוך לספק לכם מענה מיטבי ושירות משביע רצון בדיוק לפי הצורך והציפיות שלכם!