ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

אוהל להשכרה הוא הפתרון שלכם למגוון אירועים ומפגשים המוניים

אוהל להשכרהכשמפיקים אירוע או מפגש מרובה משתתפים, לא תמיד יש את כל הציוד הנדרש בהישג יד. לשם כך, נהוג להיעזר בחברות המציעות ציוד להשכרה לאירועים ובפרט אוהל להשכרה לאירועים. המומחים של אוהלי אברהם, המציעה אוהלים להשכרה לאירועים בשלל גדלים, מסבירים כי כשנדרש פתרון חיפוי וקירוי מהיר ונגיש, אוהלים להשכרה הם הפתרון האידיאלי והם ניתנים להזמנה, הקמה ופירוק מהירים וקלילים, במחירים משתלמים.

באילו אירועים זקוקים לשירות של אוהל להשכרה?

אוהלים להשכרה משמשים בין השאר באירועים טרגיים, כמו למשל אבל וישיבת שבעה המצריכים הקמת סוכת אבלים. במקרים כאלו, אוהל להשכרה הוא פתרון עבור כל מי שלא יכול לארח בביתו כמות גדולה של אבלים והוא בדרך כלל ממוקם מתחת לבית או בחצר סמוכה. לצד זאת, אוהלים להשכרה מככבים גם במגוון אירועים משמחים כגון: ימי הולדת, בר מצוות ובת מצוות, חינות, חתונות בוטיק וכן אירועי חברה וגיבוש. גם במקרה הזה, אוהל איכותי יכול לאכלס בקלות כמות גדולה של חוגגים וניתן לקיים בו מסיבה או פעילויות שונות, עם קירוי ובידוד הולמים. באוהל ניתן להציב גם ללא חשש פטריות חימום או לחלופין מיזוג אוויר נייד ומצננים, כמו גם כסאות, שולחנות וכדומה. כלומר הוא יוצר חלל מופרד ונוח לשימוש בכל מקום בו תמקמו אותו ואם תשכירו את האוהל מחברה אמינה ומקצועית בתחום, תוכלו גם להיות נינוחים ולדעת כי הוא עמיד בפני מזג האוויר ויאפשר לכם להמשיך לחגוג בכל מצב.

בחרו אוהלים להשכרה בהתאם לסוג האירוע

אוהלים להשכרה אינם מגיעים בגודל אחיד, אלא במבחר גדלים המאפשרים לכל אחד לבחור את האוהל שהכי מתאים לאירוע שלו. הגדלים הפופולריים של אוהלים להשכרה הם 4X10, 5X10, 5X12, 5X8, 4X6, ו 3X6 והמחירים שלהם משתנים בהתאם לגודל ונעים בין כמה מאות שקלים לבין 2000 ₪ ומעלה לאוהל גדול. בנוסף, חברה מקצועית המציעה אוהל להשכרה, תוכל להציע לכם גם רשתות הצללה וחיפויים מלייקרה, המהווים פתרון מעולה למפגשים ואירועים בחוף הים, פארקים וכדומה, הדורשים הגנה מהשמש.