ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

איך לבחור אוהל לאירועים בלי להתבלבל

אוהל לאירועים להשכרת אוהלים לאירועים לחץ כאן>>

לוקיישן מוצלח משדרג כל אירוע ואירועי חוץ פופולריים ורצויים מתמיד. בזכות אוהל לאירועים ניתן לקיים אירוע בכל מקום, ללא שום בעיה ומתי שרק רוצים. בכל עונה ניתן להציב אוהל בחצר הפרטים, על חוף הים, בקיבוץ או במושב, בפארק וכדומה. ובזכות אמצעים נוספים כגון מזגנים ניידים ותאורה, תמיד יהיה באוהל נעים ונוח. נסביר איך כדאי לבחור אוהלים לאירועים, בלי בלבולים, בלי טעויות ובהצלחה מלאה. 

אוהל לאירועים גדול מספיק, לא גדול מדי 

מוקדם ככל האפשר הכינו רשימה של מוזמנים לאירוע. לכל הפחות, העריכו כמה אנשים צפויים להשתתף, פחות או יותר. כעת היעזרו בחברה שמשכירה אוהלים לאירועים ואמרו להם לכמה אנשים תצטרכו את האוהל. על פי רוב, צריך אוהל גדול מספיק, שיכיל את כולם בצורה מרווחת. יחד עם זאת, לא טוב להזמין אוהל גדול מדי. לא רק שהמחיר פחות ישתלם אלא שגם האירוע ייראה לא מספיק שוקק חיים. 

מה עדיף לכם, פתוח או סגור 

הדבר השני שיעזור לכם לבחור אוהל לאירועים שיתאים בדיוק לאירוע שלכם הוא האופי שלו – סגור או פתוח. אם האירוע מתקיים במקום שבו ישנה בריזה נעימה וצפוי מזג אוויר נעים, אוהל פתוח יתאים בהחלט. אם האירוע מתקיים בעונה קרירה, אוהל סגור יוכל לשמור על החום בפנים. סוגים מסויימים של אוהלים ניתן להתקין כך שחלק מהיריעות ניתן לפתוח או לסגור לפי הצורך בזמן האירוע עצמו. 

סוג האוהל לפי האווירה 

ניתן להעניק אופי לאוהל ולשפר את האווירה החגיגית באמצעות עזרים נלווים. תאורה יפה, קישוטים, פרחים, שולחנות, כריות צבעוניות וכדומה. אבל גם מבנה האוהל עצמו ישפיע על האווירה והנוכחות של האירוע שלכם. התייעצו עם הספק כך שתוכלו לקבל פתרון מתאים לפי סוג האירוע. לדוגמא, ישנם אוהלים שיתאימו לאירועים כדוגמת חינה או חתונה ויש כאלה שיתאימו יותר לאירועים עסקיים, כגון כנסים או השקות. מחפשים אוהל לאירועים ואולי גם אביזרים נלווים וציוד נוסף? כל מה שצריך לאירוע מושלם - אוהלי אברהם. מגוון אוהלים ופתרונות הצללה, איכותיים, יציבים, מרהיבים וחגיגיים.