ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

השכרת אוהלים לאבלים להקלה בשבעה

אוהלים לאבלים

להשכרת אוהלים לאבלים להשכרה לחץ כאן>>

מנהג השבעה הנהוג בעם ישראל הוא בעל חשיבות עליונה במסורת היהודית ומקורו מהתורה. במהלך השבעה נוהגים בני המשפחה לשבת ולהתאבל על האדם שנפטר. המשפחה האבלה יושבת שבעה ואותה מקיפים קרובי המשפחה, חברים ושכנים. מנהגי האבלות הנכללים בשבעה לא מאפשרים לבני המשפחה לנהוג כרגיל והסובבים אותם מסייעים להם בכך. אוהלים לאבלים הם אחד הפתרונות שבאמצעותם ניתן לסייע לבני המשפחה האבלים על-ידי השכרת אוהלים לאבלים להקלה בשבעה.

אוהלים לאבלים כחלק ממנהגי השבעה

מנהגי השבעה הנהוגים בעם ישראל הם בעלי חשיבות עליונה. הצער הרב שחווה המשפחה האבלה הוא קשה מנשוא. מנהגי האבלות מאפשרים למשפחה האבלה להתאבל ובזמן הזה לא לעסוק בשום פעילות מחיי היומיום. לפיכך, האבלים אינם יוצאים לעבודה, אינם עוסקים במטלות הבית שכוללות גם הכנת אוכל וכביסה וכן אינם לומדים תורה. בזמן השבעה בני המשפחה יושבים בבית הנפטר ומקבלים את המנחמים הרבים. מנהג זה מאפשר להם לפנות זמן כדי להתמודד עם האבל שלהם ולהקל את סבלם.

מדוע כדאי לבחור בהשכרת אוהלים לאבלים להקלה בשבעה

מנהג השבעה מצריך מבני המשפחה מקום שבו יוכלו להתכנס יחד ולקבל אורחים שבאים לנחם אותם. לא תמיד מקום ההתכנסות לשבעה מתאים לצרכים אלו. אוהלים לאבלים הם אחד הפתרונות שיכולים להקל על בני המשפחה המתאבלת בזמן השבעה. אוהלים לאבלים מתאימים למשפחות שאין להם מקום לארח את המנחמים בביתם או שהם מבקשים לשמור על פרטיותם בזמן השבעה. השכרת אוהלים לאבלים להקלה בשבעה תאפשר למשפחות אלה לקבל פתרון הולם גם לצרכים הנוספים של האירוח בזמן השבעה: ציוד לישיבה, ציוד לחימום והגשת האוכל, פתרונות מיזוג מותאמים לעונה ועוד. 

אוהלים לאבלים מותאמים אישית

לכל משפחה ישנם צרכים שונים ומקום שונה שבו ירצו למקם את האוהל שבו ישבו. בחברת אוהלי אברהם – החברה המובילה בארץ להפקת אירועים יסייעו למשפחה על-ידי השכרת אוהלים לאבלים להקלה בשבעה באופן המתאים ביותר. אצלנו תוכלו לבחור בחבילה מותאמת לפי הצרכים שלכם ותמצאו את הצוותים המיומנים ביותר בתחום השכרת אוהלים לאבלים. הצוות שלנו יתאים את האוהל למקום הרצוי וידאג למיזוג המתאים ביותר ולכל מה שנדרש בעת הזו.