ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

השכרת אוהלים לאירועי חברהאירוע חברה משפיע רבות על נראות החברה ותדמיתה, לכן אם הנכם מארגנים אירוע חברה – אתם זקוקים לחברת הפקות שתנהל לכם את האירוע ותהפוך אותו למושלם. חברת אוהלי אברהם – הפקת אירועים, מציעה צוות מפיקים מנוסה שיהפוך לכם את האירוע למושלם. אנו מעניקים שירות הפקת אירועי חברה לכל סוגי האירועים, החל  מכנסים עסקיים, יום גיבוש לעובדים, השקות מוצרים, חגיגה למנכ”ל הפורש, אירוע השקה של החברה ועוד.

הפקת אירוע חברה היא לא עניין של מה בכך, לכן אתם צריכים צוות מיומן שירוץ עבורכם וידאג ללו”ז מושלם. בעבר, לא היו חברות הפקה, כך שהארגון היה נופל על כתפיהם של עובדי חברה, והם בזבזו זמן יקר בחיפוש אחר אטרקציות, מיקום ובכלל להפיק אירוע חברה מרשים. כאשר הפקה נעשית בידיים שאינן מקצועיות, הוצאה היא- בזבוז זמן יקר, כספים רבים ובכלל האירוע לא יהיה מקצועי. לכן, סיוע בחברת הפקות אירועים יכולה לחסוך לכם זמן וכסף!

 

אנו דואגים לאירוע שלכם מ-א’ ועד ת’

תהליך הפקת אירועים בחברתנו מאפשר לכם לקבל מענה מקיף לכל סוגי האירועים. אנו נגבש יחד איתכם קונספט ייחודי המתאים לאופי פעילות החברה. לאחר מכן, אנו נאסוף את כל הנתונים הרלוונטיים אודות האירוע כמו: מהי מטרת האירוע, מהו מספר המשתתפים שצפויים להגיע, איזה אופי יישא האירוע, אילו אטרקציות תרצו להפעיל, היכן תרצו לערוך את האירוע, אם זה במקום פתוח או מקורה, ולסיום – אנו ניצמד לתקציב שהגדרתם מראש לטובת האירוע.

 

הפקת אירוע בדיוק לפי התקציב שלכם

בהתאם לרצונות שלכם ובהתאם לתקציב שהוקדש לטובת הפקת האירוע, אנו נציע עבורכם מגוון רב של אפשרויות תוך התייחסות לכל הפרטים הנדרשים להצלחת האירוע שלכם, כמו – בחירת מקום אטרקטיבי, בחירת הקייטרינג, עיצוב החלל בהתאם לאופי האירוע, בחירת ציוד כמו תאורה והגברה, נדאג לתוכן האומנותי, להפעלות המיוחדות, לצוותי צילום, לאטרקציות, למוצרי פרסום ומתנות לאורחים ובכלל כל שתרצו.

 

אם אתם יודעים כבר את התקציב, נסו להפיק אירוע בעצמכם.

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון: 054-4227226 או בטופס צור קשר