ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

השכרת מזגן נייד – למי זה כדאי

למזגנים ניידים להשכרה לחץ כאן>>

השכרת מזגן נייד

החום בישראל יכול להיות בלתי נסבל... בכל קיץ אנחנו עדים להתגברות עוצמות החום ולהתארכות רצף הימים החמים. לפעמים נדמה שזה לא יגמר לעולם... מזל שהמציאו את המזגן וניתנה לנו האפשרות להתקרר בחום הגדול הזה ולהמשיך את החיים שלנו כסדרם. הודות למזגנים המותקנים בבתים שלנו ובמקומות ציבוריים ועסקים, אנו יכולים ליהנות מאוויר קריר וצונן. אך מה עושים כאשר אין באפשרותנו להתקין מזגן קבוע? בדיוק בשביל זה הומצא הפתרון של השכרת מזגן נייד. אז בואו ננסה להבין: השכרת מזגן נייד – למי זה כדאי?

מה זה השכרת מזגן נייד

מזגן נייד הוא מכשיר שנועד לצורך קירור האוויר בחלל סגור, בדיוק כמו מזגן רגיל: הוא דוחס אוויר למערכת, מקרר אותו ואז פולט אותו חזרה. עם זאת, ישנם מספר הבדלים בין מזגן נייד למזגן רגיל: המזגן הנייד הוא לא מפוצל כמו רוב המזגנים הרגילים, המזגן הנייד הוא לא תלוי וניתן להזיזו ממקום למקום בתוך הבית ולמקומות סגורים אחרים. כאשר איננו בשימוש, ניתן לאפסן אותו. מכיוון שאינו מקובע, ניתן לבצע השכרת מזגן נייד וכאשר אין לכם בו יותר צורך ניתן להחזירו לחברת ההשכרה ולא לדאוג לתחזוקה שלו.

השכרת מזגן נייד – למי זה כדאי ומשתלם

אתם בוודאי שואלים את עצמכם: השכרת מזגן נייד – למי זה כדאי ומשתלם?:

• למי שלא מתגורר במקום קבוע – למשל בדירה שכורה. כך אין צורך להתקין מזגן במקום שהוא לא שלכם ואתם לא עתידים לגור בו לאורך זמן. לאחר תום המגורים הזמניים ניתן להחזיר את המזגן הנייד לחברת ההשכרה או לקחת אותו אתכם למקום המגורים החדש.

• לשינוע מוצרים וחפצים הזקוקים לקירור – ברכב שאינו מיועד לקירור קבוע. כך, ניתן לשנע מוצרים אלו ללא חשש שיתקלקלו, גם אם אין לכם רכב קירור קבוע.

• בתי עסק עם חלל ים זמניים: כמו מסעדות שסוגרות את המרפסת בחורף או בקיץ. השכרת מזגן נייד תאפשר קירור או חימום לחלל שהוא סגור באופן זמני.

• לאירועים במקומות ארעיים סגורים: כמו הופעות, כנסים, התכנסויות וגני אירועים שפעולתם עונתית.

השכרת מזגן נייד מהחברה המובילה בשוק

כאשר אתם בוחרים באפשרות של השכרת מזגן נייד וודאי תשאלו את עצמכם: השכרת מזגן נייד – למי זה כדאי?. אז אנו מקווים שכבר הבנתם שזה מאוד כדאי ומאוד משתלם ועכשיו זה הזמן לפנות אלינו לאוהלי אברהם – הפקת אירועים, החברה המובילה בארץ לציוד לאירועים ונדאג לכם לפתרונות הקירור הטובים ביותר בשוק.