ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

השכרת מצננים לאירועים במרכז

השכרת מצננים אירועים מתקיימים בכל רחבי הארץ: בצפון, במרכז ובדרום, על ההרים, במדבר או ליד נחלים. בכל המקומות הללו מתכנסים אנשים יחד כדי לחגוג או לזכור, לבלות או לרכוש ידע חדש. כאשר אנשים מתכנסים יחד יש צורך לשלוט במיזוג האוויר באירוע על מנת לשמור על הבריאות ועל הנוחות של האנשים שמגיעים למקום. מיזוג האוויר תלוי בתנאים של מקום הכינוס, בין אם הוא פתוח או סגור וכן מה גודלו. השכרת מצננים לאירועים היא אחת האפשרויות הטובות ביותר כדי לצנן את מזג האוויר באירועים המתקיימים בחלל גדול או בחוץ. השכרת מצננים לאירועים במרכז, בדרום או בצפון היא תמיד האופציה הטובה ביותר.

השכרת מצננים לאירועים בקלות ובנוחות

השכרת מצננים לאירועים היא הדרך הקלה והנוחה ביותר לשדרג את מיזוג האוויר באירוע המתקיים בחוץ או במקום גדול. המצננים הם מכשירים פשוטים שמקררים את האוויר בעזרת מים. התפעול של המצננים הוא פשוט וחסכוני בחשמל. מצננים ניידים יכולים לשנות את מיקומם בהתאם לצרכי המקום המשתנים, גם במהלך האירוע עצמו. כאשר האירוע מסתיים ואין עוד צורך בשימוש במצננים, ניתן להחזירם לחברת ההשכרה ללא צורך באכסון או תחזוק של המכשירים.

השכרת מצננים לאירועים זמניים

אירועים הם מעצם טבעם זמניים. חתונה, בר מצווה, ברית או חלילה שבעה, הם כולם אירועים שיש להם התחלה וסוף מוגדרים, בדרך כלל באותו היום. בין אם הם נערכים באולם ובין אם הם מתקיימים באוהל נייד ליד הבית או בשטח פתוח, כל האירועים הללו מצריכים דאגה לשמירה על טמפרטורה מתאימה במקום. עם סיום האירוע אין יותר צורך במצננים הניידים ובגלל שהם מושכרים אין סיבה לדאגה – אנו נבוא וניקח אותם עד לאירוע הבא.

השכרת מצננים לאירועים במרכז, בצפון ובדרום זה אנחנו

בכל רחבי הארץ אנו נהנים ממזג אוויר חם בקיץ, אבל באירועים זה יכול להיות בעייתי. השכרת מצננים לאירועים במרכז, בדרום ובמרכז היא אפשרית בהחלט. אנו בחברת אוהלי אברהם – הפקת אירועים, החברה המובילה בארץ לציוד לאירועים נדאג לכם בכל מקום להשכרת מצננים לאירועים מוצלחים וקרירים בכל רחבי הארץ.