ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

יתרונות השכרת מצננים בקיץ

השכרת מצננים בקיץ

למצננים להשכרה לחץ כאן>>

ארצנו הקטנטונת מבורכת בקיץ חם ולוהט. מעלות החום הגבוהות מזמינות אותנו לצאת ולבלות, כאשר אנחנו לא במקומות העבודה. בין כך ובין כך, נרצה להתקרר בכל מקום בו נהיה, גם בחוץ וגם בפנים. לשמחתנו, בעלי עסקים רבים, הן במקומות הבילוי והן בתחום התעשייה, כבר שמעו על ייתרונות השכרת מצננים בקיץ. גם אתם מתעניינים בהשכרת מצננים? הנה לפניכם הייתרונות והחסרונות.

מה זה השכרת מצננים

השכרת מצננים מאפשרת לנו ליהנות מטכנולוגיה עתיקה ופשוטה, שעם השנים גם השתכללה. מצנן הוא מכשיר שמאפשר לקרר את האוויר בעזרת עיקרון פשוט של הזרמת אוויר דרך מים. טכנולוגיה זו הומצאה כבר לפני שנים רבות, מכיוון שהיא פשוטה מאוד: אוויר שנשאב מהחלל הפתוח, עובר דרך פילטרים ספוגים במים ונפלט חזרה החוצה כשהוא קריר וצונן יותר. עם השנים, התווספו למצננים הניידים טכנולוגיות חדשות שהקלו על השימוש בהם אך שמרו על העיקרון הפשוט שלפיו הם פועלים. 

גם לכם כדאי – ייתרונות השכרת מצננים בקיץ

• ניידות: המצנן יכול לעבוד ללא חיבור לתשתיות, הוא זקוק למים שממלאים מראש ובמקומות שבהם אין חשמל ניתן להשתמש במצנן נטען. באופן הזה, ניתן להציב אותו בכל מקום, גם בשטחים פתוחים ומרוחקים. כאשר אין בו שימוש ניתן להזיזו ולפנות מקום.

• שמירה על איכות הסביבה: המצנן הנייד הוא חסכוני באנרגיה וצורך כעשרה אחוזים פחות ממזגן. לעומת המזגן, המצנן הנייד לא צריך גז אלא רק מים פשוטים. בנוסף, פעולת המצנן תורמת לניקיון האוויר שסביבו. מבני תעשיה גדולים יכולים להרוויח מייתרונות השכרת מצננים בקיץ. 

• חדשנות: הטכנולוגיות החדשות לא פסחו גם על המצננים הניידים שלמרות הטכנולוגיה הפשוטה והנוחה שלהם, הם מגיעים כיום עם צג דיגיטלי שמאפשר שליטה על פעולת המכשיר ובקרת לחות. השכרת מצננים ניידים מאפשרת גם שליטה מרחוק.

קצת חסרונות של השכרת מצננים (והדרכים להתגבר עליהם)

• לחות: המצננים הפועלים על עקרון של קירור האוויר על ידי מים מוסיפים לחות לחלל האוויר, דבר המהווה חסרון במקומות בהם הלחות גבוהה וייתרון במקומות יבשים. בקר לחות המותקן על המצננים מסייע בשליטה על הלחות. כיום, ניתן לבחור בהשכרת מצננים שעושים שימוש בקרח, שגם עושה אוויר יותר קר וגם מוריד את אחוזי הלחות.

• מתאימים רק לקיץ: בגלל שאינם מחממים, המצננים מתאימים רק לקיץ. הודות להשכרת מצננים, ניתן להשתמש בהם רק כאשר הם נדרשים ואחר כך להחזירם.

• רעש: המצננים הם מכשירים שפולטים רעש לסביבה. באמצעות השכרת מצננים נוכל לבחור מצנן לפי גודל המקום וצרכיו, כך שיפלוט כמה שפחות רעש.

ראינו כי ייתרונות השכרת מצננים בקיץ הם רבים וכי על החסרונות ישנן דרכים להתגבר. את כל הייתרונות האלו ואת הפתרונות החדשניים ביותר ניתן להשיג באמצעות השכרת מצננים בחברת אוהלי אברהם – הפקת אירועים, החברה המובילה בארץ לציוד לאירועים.

השכרת מצננים במחירים שווים

מצנן הוא מוצר יעיל במיוחד כאשר מדובר בשטחים גדולים או אזורים פתוחים. למרות שכיום מקובל כמעט בכל מקום לעשות שימוש רק במזגנים, בכל זאת ישנם המקומות שם אין את האפשרות לצנן או למזג את החלל בעזרת המזגנים. במקומות אלו אפשר יהיה ליהנות מהמצנן. המצנן כשמו כן הוא. הוא מסוגל להזרים אוויר קריר בכל מקום גם אם מדובר במקום פתוח או באוהלים גדולים בשטח. כך שהשירות של השכרת מצננים הוא בהחלט שירות יעיל וטוב במקרים כאלו.

השכרת מצננים לאירועי שטח

כיום בעידן הקורונה מקובל מאוד לערוך אירועים בשטחים פתוחים. האמת היא שזה היה נכון גם לפני שהגיע אלינו הקורונה. אנשים רבים העדיפו ומעדיפים לצאת מהקופסה ומהמסגרת המקובעת של אירועים שאמורים להיערך דווקא באולמות אירועים. הם מעדיפים לצאת עם האירועים שלהם החוצה ולחגוג באוויר הפתוח.

אך ברור כי אם יוצאים החוצה ורוצים ליהנות באירוע שנערך בתנאים כאלה, יש להשקיע גם בעיצוב של המקום כמו גם באוויר ובאווירה. אם המקום לא יהיה מוצלח, הרי שכל האירוע לא יהיה מוצלח.

אין ספק כי אחד הדברים המשמעותיים זה המיזוג של המקום. אם האירוע נערך בעונת הקיץ והאוויר לוהט, חם והביל, אין סיכוי שמישהו ייהנה באירוע הזה. אך אם יצננו את האוויר , הרי שהחום הכבד לא יורגש וגם אם האירוע ייערך בחוץ, החום שבחוץ לא יהיה מורגש כלל.

מזגן או מצנן?

כאן עולה הדילמה במה כדאי לבחור. האם אפשר יהיה להתקין מזגן או שמא הוא לא יהיה אפקטיבי.

ברוב המקרים אירוע הנערך בחוץ, גם אם ישנו אוהל מיוחד לשם כך, אי אפשר יהיה להסתפק במזגן בלבד. הוא לא יהיה מוצלח כי האוויר החם לא יושפע כל כך מהמזגן. כאן כדאי לחשוב על השכרת מצננים. המצנן מסוגל לצנן את האוויר גם אם מדובר בשטח פתוח. מחשים שירות של השכרת מצננים לצורך אירוע הנערך בחוץ? רוצים לצנן את האוויר החם בלי לייבש אותו? מצנן זה יהיה הפתרון.

אוהלי אברהם עם כל האפשרויות כולל מצננים העומדים להשכרה.