ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

למה צריך אוהל אבלים?

פטירה של אדם קרוב היא דבר לא פשוט ולא משנה אם זה משהו פתאומי או שזה היה צפוי. בעיקר אם מדובר על פטירה שהגיעה אחרי תקופה ארוכה של סבל לנפטר ולמשפחתו, צריך שהשבעה לפחות תהיה להם נוחה יותר. הרי גם ככה שבעה זה דבר מעייף, צריך לקבל לא מעט מנחמים שעות ארוכות, צריך להיות נחמד לכולם וצריך לדבר בלי סוף, אז אם כבר חייבים צריך לחשוב איך לעשות את זה בדרך הנוחה ביותר. ומהי הדרך הנוחה ביותר? לשבת שבעה עם אוהל אבלים. אוהל שיותקן מיד לאחר ההלוויה או במהלכה וככה ניתן יהיה לקבל את המנחמים בצורה פרקטית.

אוהל אבלים בהתאם לכמות המנחמים הצפויה.

אם אתם אלו שמארגנים שבעה עבור אחרים או שאתם אלו שאמורים לשבת שבעה, אוהל אבלים יכול לסייע לכם לעבור את זה יותר בקלות. אוהל כזה יכול להגיע בגדלים שונים ויכול להתאים לסוגים שונים של משפחות וכמות אבלים, ובדרך כלל מתאימים אותו בהתאם לכמות המנחמים הצפויה. יכול להיות שאוהל קטן יספיק לכם כי אתם לא צופים יותר מכמה מנחמים בודדים בו זמנית ויכול להיות שיש לכם הרבה חברים או בני משפחה או שיש הרבה אבלים כך שכמות המנחמים צפויה להיות גדולה, האוהל יותאם לצרכים שלכם. כדי שזה יקרה אתם צריכים לבחור את החברה המתאימה.

אוהל שמתאים לכל עונות השנה

בבואכם למצוא אוהל אבלים, אחד הדברים החשובים שאתם צריכים לוודא הוא שהוא מתאים לעונה בה מתקיימת השבעה. למעשה, אוהל כזה צריך להיות איכותי וצריך להתאים לכל עונות השנה. הוא צריך להיות אטום לגמרי ככה שאם השבעה היא בחורף הקר אפשר יהיה להיות באוהל בלי להירטב ובלי להרגיש את הקור. אפשר לשכור גם פטריות חימום ככה שהישיבה בו תהיה נעימה. בקיץ, צריך מזגנים ייעודיים ואת כל אלו אתם יכולים לקבל ב"אוהל אברהם", החברה המומחית בישראל בתחום זו שמספקת כבר שנים רבות אלפי אוהלי אבלים לכל דורש. כל מה שאתם צריכים זה לפנות לחברה ולקבל את כל הפרטים שאתם.