ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

למה צריך אוהל אבלים?

למה צריך אוהל אבלים?פטירה של אדם קרוב היא דבר לא פשוט ולא משנה אם זה משהו פתאומי או שזה היה צפוי. בעיקר אם מדובר על פטירה שהגיעה אחרי תקופה ארוכה של סבל לנפטר ולמשפחתו, צריך שהשבעה לפחות תהיה להם נוחה יותר. הרי גם ככה שבעה זה דבר מעייף, צריך לקבל לא מעט מנחמים שעות ארוכות, צריך להיות נחמד לכולם וצריך לדבר בלי סוף, אז אם כבר חייבים צריך לחשוב איך לעשות את זה בדרך הנוחה ביותר. ומהי הדרך הנוחה ביותר? לשבת שבעה עם אוהל אבלים. אוהל שיותקן מיד לאחר ההלוויה או במהלכה וככה ניתן יהיה לקבל את המנחמים בצורה פרקטית.

אוהל אבלים בהתאם לכמות המנחמים הצפויה.

אם אתם אלו שמארגנים שבעה עבור אחרים או שאתם אלו שאמורים לשבת שבעה, אוהל אבלים יכול לסייע לכם לעבור את זה יותר בקלות. אוהל כזה יכול להגיע בגדלים שונים ויכול להתאים לסוגים שונים של משפחות וכמות אבלים, ובדרך כלל מתאימים אותו בהתאם לכמות המנחמים הצפויה. יכול להיות שאוהל קטן יספיק לכם כי אתם לא צופים יותר מכמה מנחמים בודדים בו זמנית ויכול להיות שיש לכם הרבה חברים או בני משפחה או שיש הרבה אבלים כך שכמות המנחמים צפויה להיות גדולה, האוהל יותאם לצרכים שלכם. כדי שזה יקרה אתם צריכים לבחור את החברה המתאימה.

אוהל שמתאים לכל עונות השנה

בבואכם למצוא אוהל אבלים, אחד הדברים החשובים שאתם צריכים לוודא הוא שהוא מתאים לעונה בה מתקיימת השבעה. למעשה, אוהל כזה צריך להיות איכותי וצריך להתאים לכל עונות השנה. הוא צריך להיות אטום לגמרי ככה שאם השבעה היא בחורף הקר אפשר יהיה להיות באוהל בלי להירטב ובלי להרגיש את הקור. אפשר לשכור גם פטריות חימום ככה שהישיבה בו תהיה נעימה. בקיץ, צריך מזגנים ייעודיים ואת כל אלו אתם יכולים לקבל ב"אוהל אברהם", החברה המומחית בישראל בתחום זו שמספקת כבר שנים רבות אלפי אוהלי אבלים לכל דורש. כל מה שאתם צריכים זה לפנות לחברה ולקבל את כל הפרטים שאתם.

אוהל אבלים – למה הוא עדיף?

אם לא עלינו מישהו מהקרובים שלכם הלך לעולמו או שאתם אלו שמסייעים לאחרים בכל מה שנוגע לישיבת שבעה, כדאי שתמצאו פתרון אחר מאשר שהם ישבו בתוך הבית שלהם. למה? כי לשבת שבעה בתוך הבית זה הדבר הכי פחות נוח, ונוחות זה בדיוק מה שהאבלים הכי צריכים בימים כאלו. לשבת בתוך הבית זה אומר שאי אפשר ללכת לנוח, זה אומר שיש בלאגן בגלל תעבורת האנשים וזה אומר שלא בטוח שיהיה מספיק מקום לקבל את פניהם של האבלים. אז מה עושים? אוהל אבלים הוא הפתרון. הוא יאפשר לשבת מחוץ לבית בנוחות מרבית ועם מספיק מקום עבור המנחמים.

אוהל אבלים – הקמה מהירה, ישיבה נוחה.

מהו בכלל אוהל אבלים ולמה הוא הפך לנפוץ כל כך בשנים האחרונות לישיבת שבעה? כי זה אוהל שמוקם בתוך זמן קצר. לא צריך אישורים מהעירייה ולא צריך לגייס בשבילו מקום מיוחד. מספיק שמוצאים פינה בחצר או אפילו ברחוב שיכולה להתאים לכמה ימים למטרה הזו, ואין בעיה להקים. אוהל כזה מוקדם בדרך כלל בתוך שעות ספורות מה שאומר שהחברה שמקימה אותו מגיעה בזמן ההלוויה או לפני וכשהאבלים מגיעים הכול בדרך כלל כבר מוכן. הישיבה נוחה ולא צריך להצטופף בתוך חדר בבית, וכשיש כמה אבלים שיש להם מכרים משותפים הרבה יותר נוח לקבל את כולם בחלל אחד. 

לבחור את החברה המתאימה

אם אתם צריכים אוהל אבלים, בין אם אתם אלו שיושבים שבעה או שאתם מסייעים לאלו שיושבים, אתם צריכים לבחור את החברה המתאימה ביותר והטובה ביותר בתחום ואין כמו חברת "אוהלי אברהם", למטרה הזו. החברה צריכה להיות חברה עם ניסיון, כזו שיכולה לתת לכם מענה מהיר ויעיל בתוך זמן קצר, חברה שיודעת לעבוד ברגישות אך בנחישות וכמובן, חברה שיש לה פידבקים חיוביים מלקוחות וכזו היא חברת "אוהלי אברהם". החברה מציעה גם אביזרים נוספים כמו שולחנות, כיסאות ורבים אחרים והיא לא מתפשרת על איכות. כל זה בתמורה לתשלום הוגן, כזה שהאבלים יוכלו לעמוד בה ולקיים את המצווה ברוגע.