ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

מהם אוהלים לאבלים?

אוהלים לאבליםאם אתם נמצאים בסיטואציה בה אתם אלו שמארגנים שבעה, אתם צריכים קודם כל לחשוב על איפה היא תהיה. אז נכון, שבעה יכולה להיות בתוך ביתו של הנפטר או בביתו של אחד האבלים, אבל זה לא יהיה נוח וכדאי מאוד לחשוב על אופציה אחרת שהיא אוהלים לאבלים. אוהלים כאלו יאפשרו לאבלים גם לקבל את המנחמים וגם לעשות את זה בנוחות יחסית, מה גם שגם ככה השבוע הזה הוא שבוע קשה מאוד נפשית ופיזית. אז מהם אותם אוהל אבלים ובעיקר, מהם היתרונות של אוהלים כאלו? הנה כמה דברים שחשוב שתדעו. 

אוהלים לאבלים – להפריד בין הפרטי לציבורי

אוהלים לאבלים קודם כל מאפשרים למי שיושב שבעה להפריד בין השבעה והניחומים לבין הרגעים הפרטיים שלו. ישיבת שבעה היא דבר קשה מאוד פיזית ונפשית כפי שציינו ומנוחה היא דבר חשוב מאוד לאבלים גם אם היא יכולה להתקיים זמן קצר ביום. אבל בזמן הזה כדאי שהאבלים ינוחו באמת ואם הם ינוחו בבית והשבעה תהיה באוהל אבלים, הם יוכלו לנוח באמת. חשוב גם לדעת שכשעושים שימוש באוהלים כאלו הבית נשאר מסודר. הוא לא הופך להיות כזה שכולם עוברים בו והוא לא צריך להיות שבוע שלם בבלאגן. אוהלים כאלו גם מתאימים לכל מזג אויר מה שאומר שגם בקיץ ובחורף אפשר יהיה לעשות בהם שימוש טוב.

מתאימים לצרכים

אם אתם חושבים על האופציה של אוהלים לאבלים אתם צריכים לחשוב על זה שאוהל כזה יכול להיות מותאם לצרכים מה שבדרך כלל בית לא יהיה. זה אומר שיכול להיות שיהיו הרבה מנחמים ובבית רגיל הם לא יוכלו להיכנס, ואוהל הוא הפתרון הטוב ביותר כדי שכולם ייכנסו. 

מה שחשוב הוא כמובן לוודא שמה שעומדים לקבל אילו אוהלים באיכות גבוהה כמו ש"אוהלי אברהם" מספקים. אלו יהיו אוהלים בגודל הרצוי בהתאם לדרישה, אוהלים שיעשו עבודה מצוינת. החברה גם מקפידה על עמידה בזמנים מה שאומר שלא תצטרכו לחכות אלא בתוך זמן קצר מאוד האוהל יוקם בהתאם להזמנתכם. כך האבלים יוכלו לקבל את המנחמים בצורה מכובדת.