ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

מזגנים ניידים להשכרה – מי צריך אותם?

מזגנים ניידים להשכרהבקיץ הישראלי רבים מאיתנו לא יכולים רגע אחד ללא מזגן. אנחנו עוברים בין המזגן בבית למשגן ברכב, ממשיכים למזגן במשרד וגם אחר כך כשיוצאים ממנו בסוף יום עבודה, מחפשים רק את המזגן הבא.

כשעושים אירוע בקיץ ולא משנה איזה אירוע זה, אי אפשר בלי לדאוג שיהיה בו מזגן. אנשים לא יבואו או שיגיעו וילכו מהר אם לא יהיה אחד כזה, ועל מארגן האירוע לדאוג שיהיה בו קירור. בסוגים שונים של אירועים, מזגנים ניידים להשכרה הם הפתרון האולטימטיבי. אין מזגן נייח ואם הם לא יוצבו, האירוע יהיה קטסטרופלי בעיקר אם מדובר על ימים חמים במיוחד. אז על אילו אירועים מדובר?

מזגנים ניידים להשכרה לאירועים שונים

מזגנים ניידים להשכרה יכולים להתאים לאירועים שונים. הם יכולים להתאים לאירועים פחות שמחים כמו שבעה, אירוע בו שוכרים אוהל אבלים שמוצב בחוץ ובו האבלים מקבלים את פני המנחמים. אם השבעה לא תהיה עם קירור זה יהיה נורא והיום. כך גם באירוע במקום שהושכר שאין בו קירור כמו בר מצווה או יום הולדת, מסיבה או אפילו חתונה קטנה במקום שלא היה מיועד מראש לאירועים מעין אלו. אבל מסתבר שלא רק לאירועים במקומות סגורים אפשר להביא מזגנים אלא גם לאירועים במקומות פתוחים.

מצננים לאירועים במקומות פתוחים

מזגנים ניידים להשכרה יכולים להיות גם מצנני במקום פתוח. זה אומר שאם אתם עושים חתונה תחת כיפת השמים או מארגנים מסיבה ביער או בכל מקום אחר, אין סיבה שהמוזמנים שלכם יסבלו. המצננים הללו יהפכו את המקום לנעים יותר וקריר יותר וכל מה שצריך זה להציב אותם בנקודות אסטרטגיות ככה שהם יגיעו למי שצריך.

בבואכם להשכיר מזגנים  ולא משנה לאיזו מטרה, אתם חייבים לוודא שהחברה ממנה אתם משכירים היא חברה עם ניסיון ועם רשימה ארוכה של לקוחות ממליצים מאחוריה וכזו היא חברת "אוהלי אברהם". למה? מכיוון שאתם לא רוצים פאדיחות באירוע שלכם ולא רוצים שהמוזמנים שלכם יסבלו. אתם רוצים שכולם ייהנו ורוצים שכולם ירגישו בנוח וזה בדיוק מה שמזגנים ניידים ישיגו בשבילכם.