ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

מצננים להשכרה - למי זה כדאי

מצננים להשכרה

למצננים להשכרה לחץ כאן>>

בקיץ החם שלנו בישראל אנחנו רק מחפשים פתרונות לקירור שיקלו עלינו את החום הכבד, לפעמים אפילו בלתי נסבל. אם היינו יכולים היינו מסתגרים בבית בתוך המזגן הקריר ולא יוצאים החוצה עד שהחום יגמר, או לפחות עד שמגיעה הרוח בערב, או לבריכה כמובן... לשמחתנו, יש פתרון נהדר שיכול להקל על החום גם אם תצאו בקיץ החם, ולפתרון הזה קוראים מצננים להשכרה. אז אתם בוודאי שואלים את השאלה החשובה: מצננים להשכרה – למי זה כדאי?

מהם מצננים להשכרה

מצננים הם מכשירים שמטרתם לצנן את האוויר. מצננים ניידים ניתנים להזזה ממקום למקום וניתן למקם אותם היכן שאתם צריכים באותו הרגע, כולל ניוד שלהם למקומות רבים בפנים ובחוץ. המצננים שואבים אליהם את האוויר מהחלל הפתוח ומעבירים אותו דרך מסנן רטוב במים. המים מקררים את האוויר, שנשלח חזרה לחלל כשהוא קריר וצונן. מי שבוחר בפתרון של מצננים להשכרה פטור מתחזוקת המכשיר ויכול להחזירו בתום השימוש לחברת ההשכרה.

מצננים להשכרה – למי זה כדאי ומשתלם

כעת נותר לנו לברר את התשובה לשאלה: מצננים להשכרה – למי זה כדאי ומשתלם:

·למי שרוצה לקרר את האוויר בשטח פתוח.

·לקירור שטחים גדולים בתוך מפעלים ובתי מלאכה.

·לבתי עסק פתוחים או גדולים כמו מסעדות, גני אירועים, מקומות בילוי וכד'.

·למקומות יבשים מאוד – המצננים גם מוסיפים לחות לאוויר.

·למי שרוצה לחסוך בחשמל – המצננים הם חסכוניים.

·למי שאיכות הסביבה חשובה לו – במצננים לא נעשה שימוש בגז והם צורכים מעט אנרגיה ביחס למזגנים.

·למי שיש לו צורך זמני לקרר חלל אוויר פתוח: כמו אירוע או התכנסות זמנית או עונתית שמיד בסיומן מחזירים את המכשיר לחברת ההשכרה.

מצננים להשכרה מהחברה המובילה בשוק

מצננים להשכרה הם פתרון נהדר עבור כל מי שמחפש דרך לקירור האוויר הפתוח באופן זמני. אם עניתם "אני" לשאלה: מצננים להשכרה – למי זה כדאי? בוודאי תשמחו לדעת שאצלנו באוהלי אברהם – הפקת אירועים, החברה המובילה בארץ לציוד לאירועים ניתן להשיג מצננים ניידים להשכרה. אנו נתאים לכם את סוג המצנן לפי הצרכים שלכם ונדאג לשרות מהיר, אדיב ואמין.

 

מצננים להשכרה בקלות ובנוחות

כל מי שמכיר את הקיץ שלנו בישראל יודע עד כמה חם בקיץ ועד כמה אנחנו זקוקים לכל טיפה של קירור וצינון של החום הגדול. הפתרון הגדול והמשמעותי ביותר לקירור בקיץ הוא כמובן המזגן שמקרר אותנו, אבל לא תמיד ניתן להשתמש בפתרון הזה. מתי אי אפשר להשתמש במזגן לקירור? – במקומות פתוחים, בחללים גדולים, באירועים, בהתכנסויות ארעיות ועוד. כדי להתגבר על כך ולמען האמת, עוד לפני המצאת המזגן – המציאו את המצננים. מצנן הוא מכשיר נהדר שמקרר אוויר באמצעות רוח ומים ומתאים במיוחד לכל אותם מקומות שבהם המזגן לא יכול לעזור. אנשים רבים בוחרים בפתרון של מצננים להשכרה לתקופת הקיץ או לאירועים מיוחדים מפני שזהו פתרון אידיאלי – מצננים להשכרה בקלות ובנוחות.

כיצד פועלים מצננים להשכרה

מצננים הם מכשירים נפלאים שמצננים את האוויר באמצעות דחיסת אוויר דרך פדים ספוגים במים. האוויר מתקרר במים ובאוויר ונדחס אל החלל הגדול. הפתרון של קירור החלל באמצעות מצננים הומצא עוד טרם למזגן אך ממשיך עד היום מכיוון שהוא מאפשר קירור של חללים גדולים ופתוחים. המכשירים של היום הם מכשירים מודרניים וחדישים הפועלים באמצעות צגים דיגיטליים, בקרי טמפרטורה ושליטה מרחוק. תחזוקת המצננים אינה מסובכת אך למי שבוחר באפשרות של מצננים להשכרה אין צורך להיות מוטרדים מכך.

למי מתאים לבחור בפתרון של מצננים להשכרה

מצננים להשכרה מתאימים במיוחד לקירור של חללים גדולים או לקירור באוויר הפתוח ולכן הם מתאימים לפעילויות בשטחים פתוחים או בחללים גדולים, כמו: אירועים, ברכות, גנים, בתי עסק, מחסנים ומבני תעשיה. המצננים מוסיפים לחות לאוויר ולכן מתאימים למקומות יבשים. המצננים הם ניידים ולכן הם מתאימים למי שלא מעוניין לקבע את אמצעי הקירור שלו וכמובן רוצה להחזירו בסוף השימוש לחברת ההשכרה ללא צורך באכסון או בתחזוקה. בשל הסיבות הללו, רבים בוחרים בפתרון של מצננים להשכרה בקלות ובנוחות.

מצננים להשכרה בקלות ובנוחות זה המומחיות שלנו

 

מצננים להשכרה בקלות ובנוחות היא עבורנו לא רק סיסמה. אנו באוהלי אברהם – הפקת אירועים, החברה המובילה בארץ לציוד לאירועים מציעים לכם מגוון פתרונות להקלה בחום וביניהם מצננים להשכרה. חברתנו מפעילה את מיטב המומחים בתחום ומחזיקה בציוד חדיש ואמין. אנו עומדים לרשותכם ומבטיחים לקרר לכם את הקיץ.