ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

מצננים להשכרה – פתרון קריר ויעיל

לקטלוג מצננים להשכרה>>

מצננים להשכרהלפני שפרצו המזגנים אל חיינו היו לנו המאווררים והיו גם המצננים. הם אמנם הומצאו מאוחר יותר אך הם כן כיכבו הרבה לפני שהמזגנים כבשו את העולם. עם הזמן הם החלו להיעלם מהנוף לטובת המזגנים שהשתלטו על כל חלקה טובה. כיום אנחנו יודעים כי בכל מקום, מבנה או כלי רכב ימתין לנו המזגן שיצנן את האוויר ואת האווירה ויהפוך את השהות במקום לאפשרי. אך עם זאת עדיין יש מקומות שם אי אפשר באמת להשתמש במזגן. מדובר בעיקר בשטחים גדולים או אזורים פתוחים. כמו לדוגמא באוהלים או במשקים, ברפתות או בלולים. שם ניתן יהיה להיעזר באפשרות של מצננים להשכרה

מצננים להשכרה – כך נהנים מאוויר נעים

כאשר עורכים אירועים באוהל או אפילו בחוץ, חייבים לדאוג למיזוג או צינון של המקום. אך בהרבה מן המקרים אי אפשר באמת ליהנות ממזגן שאכן יעשה את העבודה כמו שצריך. כי אחרי הכול המזגן זקוק לתנאים מסוימים על מנת שהוא יצליח למלא את ייעודו.

כאן נכנס או חוזר לתמונה המצנן. קיים שירות של מצננים להשכרה המאפשרים לכל אחד ליהנות ממצנן בלי לרכוש אותו ולשלם את העלויות הכרוכות ברכישה של מצנן. כך אפשר ליהנות מהמצנן לכל אורך האירוע בו הוא נדרש ובסיומו הוא יחזור לידי החברה המשכירה.

מוצר עם שירות ואחריות

למרות שמדובר במוצר שאנחנו זקוקים לשירות שלו רק באופן זמני, עדיין זה לא אומר שאנחנו יכולים לוותר על השירות ועל האחריות של המוצר. 

מסיבה זו חשוב תמיד לפנות אל חברה אחראית אשר מסוגלת להציע את השירות לצד האחריות המלאה על המוצר למשך תקופת ההשכרה. לא משנה אם מדובר בהשכרה קצרת טווח או השכרה ארוכת טווח. בכל מקרה חשוב לדאוג כי יהיה כסוי מלא מצד נותן השירות ועל כל בעיה או תקלה שעשויה להתרחש תהיה הכתובת והלקוח יוכל לפנות ולהיעזר.

אז אם גם אתם מחפשים מצננים להשכרה ורוצים לקבל פרטים נוספים, יש לכם את הכתובת. 

אוהלי אברהם לכל מה שאתם צריכים לאירועי חוץ באווירה נעימה וקרירה.