ווצאפ מוביל ווצאפ
צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
054-4227226

יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו?

שלחו פנייה אלינו ונשמח לעזור

מתי ולמה כדאי להזמין השכרת מצננים | אוהלי אברהם

השכרת מצננים

לחבילות מצננים להשכרה>>

מצנן יכול לסייע לקרר את סביבתו בצורה יעילה מאוד. בשנים האחרונות הפכה השכרת מצננים לנפוצה מאוד. מיד תבינו מתי ולמה כדאי להזמין את השירות החשוב הזה. כמו כן, תבינו היכן ניתן להזמין מצננים.  

השכרת מצננים במחיר נוח לכל אירוע 

מצנן הינו האמצעי קירור יעיל שפועל באמצעות חשמל. הוא לא מסובך להפעלה כמו מזגן משום שלא צריך להעביר צנרת שתפלוט החוצה את האוויר החם או תסלק את אדי המים שמתעבים. יתרון חשוב נוסף שלו טמון במחירו הנוח. השכרה של מצננים מאפשרת לקרר היטב כל אירוע, במחיר משתלם ביותר. 

באילו אירועים אפשר להשתמש במצנן 

כמעט לכל אירוע שאפשר להעלות על הדעת ניתן להשכיר מצנן. הכלל המרכזי הוא שצריך להתאים בין מספר הנוכחים או גודל שטח האירוע לבין מספר המצננים שכדאי להביא. יודגש כי השכרת מצננים יכולה לצנן גודל אזור נתון, בהתאם לעוצמתו של המצנן. סוגי האירועים שבהם יתאים להשתמש במצנן כולל את אלה שנערכים בחוץ, תחת כיפת השמים ולעיתים בתוך מבנה נייד כגון אוהל לאירועים. אם מקיימים אירוע בחצר, להופעות תחת כיפת השמים, אירועים מיוחדים כגון כנסים המוניים, חתונות בטבע וכדומה: בכל אלה המצנן יעשה את העבודה. 

מתי האפקטיביות של המצנן מיטבית 

תפעול של מצנן פשוט ביותר ולא צריך יותר מאשר חיבור לחשמל. במידת הצורך, אפשר לחבר אותו לגנרטור בנזין או סולר. הוא פועל בצורה חרישית, לא משמיע רעש ולכן, גם באירועים שקטים יחסית הוא יעיל ומועיל. 

צורת הקירור מתבצעת על ידי פעולת ערפול של האוויר. כלומר, המכשיר פולט טיפות מים זעירות וקטנות (מעין ערפל). הטיפות הללו מצננות את האוויר וסופחות את החום. האפקטיביות תעלה ככל שמזג האוויר יבש. אם האוויר מאוד לח מטבעו, האפקטיביות עשויה לרדת. במידה ויש בריזה או רוח, האפקטיביות של המצנן עולה בצורה מרשימה מאוד. 

מקיימים אירוע עסקי, משפחתי, מארגנים כנס או אירוע המוני? אוהלי אברהם יעזרו לכם ליהנות מקרירות נעימה ואווירה נינוחה. השכרת מצננים לכל המעוניין, במחירים נוחים ואספקה יעילה. ניתן להזמין פתרונות נוספים ומגוונים, לכל אירוע.